Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salut sunt LightRage

2 posters

Go down

Salut sunt LightRage Empty Salut sunt LightRage

Post  youtuberk Sun May 01, 2011 11:53 am

Cateva cuvinte despre mine?Citez din cel mai preferat scriitor al meu "Eu.Cine sunt eu? Un punct minuscul in aceasta lume, ca o stea printre milioane de alte stele. Dar totusi fiecare are viata lui. Pe cat de mica, pe atat de semnificativa. Am si eu povestea mea ca toata lumea Iar cand eu nu voi mai fi o stea acolo , in indepartatul si gigantul univers va straluci pentru mine,in amintirea mea, pierduta printre mii de alte stele. Eu sunt o fiinta, un om cu sentimente. Un om care incearca sa-si croiasca un drum in viata, un om care incearca sa-i dea vietii rost.

Sunt un suflet printre milioane de alte suflete , caruia ii place viata. Pentru a putea duce o viata plina de bucurie si fericire este nevoie sa ne cunoastem, sa ne intelegem, sa ne respectam si sa ne ajutam aproapele, pentru a putea trai impreuna , fara a ne face rau unul altuia.

Eu incerc sa fiu o fire vesela si optimista,pentru a putea merge mai departe. Cu totii incercam de mici sa invatam cat mai bine, insa nu doar la scoala trebuie sa invatam, ci ar fi foarte bine sa invatam si din propriile noastre greseli, pentru a le evita si a duce o viata plina de fericire. Este bine sa incercam sa fim mai buni unii cu altii, pentru ca in fata lui Dumnezeu suntem diferiti dar egali si pentru ca fiecare sa poata fi mandru sa spuna EU.

Iuga Iza"
Stiu ca e cam lung dar sariti direct aici.
Am 16 ani,imi place sa invat tot felul de lucruri noi si folositoare.Nu fac din jocuri viata mea si incerc cat de posibil sa-mi traiesc viata.Pot sa zic ca-mi place adrenalina,caterinca si sa fiu inconjurat de oameni care au gustul umorului si stiu sa-l guste din plin.
De fire sunt o persoana glumeata,fac haz din orice,rad de orice mi se iveste ocazia.
De priceput nu sunt o persoana care le stie pe toate dar ce mi se da incerc sa fac cat mai bine posibil.
Sper ca vom putea colabora cu totii,cu unii mai putin cu altii mai mult.
Hai bafta si REMEMBER:Light bless you!Wink

youtuberk

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

Salut sunt LightRage Empty Re: Salut sunt LightRage

Post  pantelimon Sun May 01, 2011 2:32 pm

salut LightRage bun venit printre noi ! FRUMOS DISCURSU Smile) PUTEAI SA FACI O POVESTE DIN ASTA Razz ESTI NOU PE ACEST FORUM SI ITI URAM BUN VENIT [sTAR-EUROPE]
pantelimon
pantelimon
Admin

Posts : 90
Join date : 2011-03-15
Age : 32
Location : DJ Craiova

https://star-europe.4umer.com

Back to top Go down

Salut sunt LightRage Empty Re: Salut sunt LightRage

Post  youtuberk Mon May 02, 2011 7:28 am

Nu sunt nou..am de mult timp cont pe forum doar ca nu am mai avut timp pentru jocuri ceva timp.A trebuit sa pregatesc un proiect si am stat prea putin la calculatori,si in acest timp nu m-am jucat metin sau nu m-am interesat asa mult de acest lucru.

youtuberk

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

Salut sunt LightRage Empty Re: Salut sunt LightRage

Post  pantelimon Tue May 03, 2011 3:56 pm

:p ATUNCI BINE AI REVNIT Razz
pantelimon
pantelimon
Admin

Posts : 90
Join date : 2011-03-15
Age : 32
Location : DJ Craiova

https://star-europe.4umer.com

Back to top Go down

Salut sunt LightRage Empty Re: Salut sunt LightRage

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum